Školní rok 2021/22

Den na statku

Zveřejněno: úterý 12.10.2020
picture divadlo

Navštívili jsme s dětmi statek. Počasí nám přálo, tak jsme si to všichni společně náramně užili. Děti se dozvěděly, co mají rády ovečky, koníci a slepičky, a co se sklízí za ovoce a zeleninu na podzimní zahrádce. Přiložili jsme i ruce k dílu a na statku pomohli. Děti nakrmily ovečky a slepičky, přichystaly seno koníkům a jednoho i vyhřebelcovaly. Nakonec se na koníkovi za odměnu i povozily.

fotogalerie ZDE

Pohádky z pouti

Zveřejněno: pátek 24.09.2020
picture divadlo

Do naší školičky za námi přijelo divadelní představení "Pohádky z pouti". Dozvěděli jsme se, jak to bylo s princeznou Zlatuškou, která měla ráda chudého Honzíka. A viděli jsme pohádku o zapomnětlivém prasátku. Samozřejmě jako na každé správné pouti nesměly ani v naší divadelní chybět srdíčka z perníku.

fotogalerie ZDE

Hrátky s angličtinou

Zveřejněno: středa 22.09.2020
picture děti

V letošním školním roce opět nabízíme kroužek AJ pro zvídavé děti, který povede Mgr. Kateřina Povýšilová.
Prostřednictvím zábavných aktivit, jako jsou hry, kreslení, pohádky, zpěv písniček a říkanek se děti seznámí se základními slovíčky a frázemi anglického jazyka.
Kroužek bude probíhat každý pátek od 9:00 do 9:30 ve třídě MŠ a je zdarma.
První lekce se uskuteční 1.10.2021.
Přihlášky odevzdávejte paní učitelce ve školce do 27.9.2021.