Na škole máme výdejnu, obědy dovážíme ze školní jídelny Rožňavská.

Informace o stravném, přihlašování a odhlašování obědů získáte na tel. čísle ŠJ Rožňavská – 585 417 883, nebo na webových stránkách ŠJ Rožňavská.

Místo stravenek používáme žetony (záloha 130,- Kč). Ztrátu či poškození žetonu je nutné oznámit a vyřídit si nový v ŠJ Rožňavská.

V případě nemoci lze  vyzvednout oběd do jídlonosiče pouze první den nemoci v době od 14.00 do 14.15 hod. (po odstravování žáků) v naší jídelně, obědy na další dny je nutno odhlásit.

Máte možnost objednat si obědy v naší jídelně prostřednictvím internetu. Objednávkový systém je přístupný všem strávníkům.

Internetové objednávání pro FZŠ Komenium je přístupné každý den do 14:00 hodin na následující den.

Manuál s informacemi, jak postupovat naleznete zde.

Upozornění na změnu výše stravného

Z důvodu zvýšení finanční normy a provozní a mzdové režie oznamujeme všem strávníkům, že s platností od 1.9.2022 dojde k navýšení ceny stravného.

Cena jednoho obědu pro žáky ZŠ:
7-10 let – 31,- Kč
11-14 let – 36,- Kč
15-18 let – 42,- Kč

Cena jednoho obědu a svačin pro žáky MŠ:
3-6 let – 52,- Kč
7-10 let – 57,- Kč