telefon:  +420 736 458 739

e-mail:  skolnidruzina@zskomenium.cz

Zákonný zástupce je povinen hradit příspěvek na částečnou úhradu neinvestičních nákladů ve školní družině.
Na školní rok 2023/2024 stanovila ředitelka školy příspěvek ve výši 120,- Kč/měsíc.
Příspěvek je vybírán vždy na začátku pololetí, tedy v září (na 1. pololetí) a v lednu (na 2. pololetí). Platbu proveďte převodem na účet školy 1801826309/0800. VS bude přidělen písemnou formou do deníčku ŠD.

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro zájmové vzdělávání KOMENIUM – ŠKOLNÍ DRUŽINA je k nahlédnutí u vedoucí vychovatelky, paní Hany Spurné, nebo v ředitelně FZŠ.

Vnitřní řád školní družiny

Vnitřní směrnice pro stanovení poplatků – školní družina

Základní informace o organizaci školní družiny

OdděleníVychovatelka, třída

I.

Hana Spurná, vedoucí vychovatelka

II.

Mgr. Ludmila Erbesová

III.

Simona Šafránková

IV.

Mgr. Veronika Šustková

V.

Bc. Lenka Gondová

VI.

Karolína Zimčáková

Školní družina má 6 oddělení.
Cílem všech činností je vést děti ke vzájemné úctě, toleranci, ohleduplnosti ke spolužákům, rodičům a dospělým. Velký důraz klademe na spontánní aktivity dětí a rekreační pobyt provozovaný nejlépe venku. S dětmi navštěvujeme filmová představení, cestopisné pořady, exkurze v rámci Olomouce.

Na konci letních prázdnin připravujeme „Prázdninový týden se školní družinou“. Je to týden plný zábavy, výletů a sportování. Je určen pro děti 1. – 3. třídy a pro budoucí prvňáčky, kteří mají možnost poznat svou paní vychovatelku a navázat kamarádství s dětmi naší družinky.

Snažíme se vytvářet takové podmínky pro děvčata a chlapce, aby školní družinu navštěvovali rádi.