V případě uzavření školy bude výuka na ZŠ Komenium zajištěna formou distančního vzdělávání (viz Dodatek školního řádu – distanční výuka).

V systému Bakaláři ( e-ŽK) je zprovozněn modul DOMÁCÍ ÚKOLY, pokud se vám nezobrazuje okno přímo v hlavním přehledu, najdete je v záložce VÝUKA – DOMÁCÍ ÚKOLY. Zároveň jsme zprovoznili modul KOMENS , který slouží jako prostředek on-line komunikace mezi rodiči a školou. Prostřednictvím tohoto modulu vám budou zasílána všechna upozornění týkající se vzdělávání vašich dětí, a to jak na NÁSTĚNKU, tak jako zpráva, kterou najdete v přijatých zprávách po kliknutí na záložku KOMENS. Veškerá komunikace přes tento modul je automaticky archivována.
Tímto vás žádáme, aby on-line komunikace od nynějška probíhala pouze prostřednictvím modulu KOMENS a aby žáci a zákonní zástupci používali svoje přihlašovací údaje jednotlivě, ne hromadně. Jednotlivé zprávy a úkoly budou podle toho rozesílány.

Vaše děti obdržely přihlašovací údaje do aplikace Microsoft Office 365 . Jedná se o balíček nástrojů, které dětem i učitelům usnadní práci, pokud budeme nuceni učit se distančně. Využívat budeme zejména nástroj TEAMS .
Návod na spuštění a práci s modulem TEAMS najdete zde
Odkaz na přihlášení do aplikace Office 365 najdete na stránkách školy v horní liště (ikona Teams)

Odkazy na on-line procvičování