Adaptační kurz – 6. A a 6. B

Mezi 14. až 16. září se uskutečnil společný adaptační kurz 6.A a 6.B. Obě třídy byly ubytovány v Ostružné. Během celého pobytu panovalo nevlídné počasí, pršelo a bylo chladno. Po příjezdu z Olomouce se obě třídy ubytovaly a posléze si každé z dětí vyrobilo svoji vlastní vizitku. Druhý den adaptačního kurzu navštívili žáci jeskyni Na Špičáku, tvořili třídní vlajku, zahráli si kvíz o svých učitelích a večer se mohli vyřádit na diskotéce. Při východu z jeskyně žáci potkali trojici mloků skvrnitých. Poslední den se všichni sbalili a odjeli zpět do Olomouce.

Adaptační kurz proběhl díky spolupráci Bc. Miroslava Mlynáře (třídní učitel 6. A), Mgr. Radima Masaře (třídní učitel 6. B), Mgr. Kláry Komoňové (školní metodik prevence) a Mgr. Ivety Křepelové (školní psycholožka).