Den otevřených dveří (7. 12. 2023) – ohlédnutí

Ve čtvrtek 7. prosince měli všichni zájemci možnost navštívit naši školu. Čekala je tu pestrá škála aktivit, každý si proto mohl najít to, co ho nejvíce zajímá. Budoucí žáci a jejich rodiče mohli vidět na vlastní oči, jak probíhá koncept „Světa vzdělání“. Hladoví návštěvníci mohli zavítat do kavárny určené nejen pro ně. Kdo si chtěl procvičit jazyky, našel anglickou hernu nebo češtinářskou dílnu. Kdo zatoužil vyrobit si nějaké výrobky na Vánoce, nezahálel a přišel například do vánočních dílniček. Kdo naopak zatoužil po akci, mohl vidět netradiční chemické pokusy, popř. si mohl vyzkoušet své znalosti v biologické laboratoři. Sportovní nadšenci mohli zhlédnout ukázku miniházené. Milovníci historie a kultury jistě ocenili vystoupení našich žáků ve freskovém sále, kde rovněž probíhala komentovaná prohlídka. Děkujeme všem žákům a zaměstnancům za aktivní účast, ale také všem, kteří naši školu navštívili. Doufáme, že jste u nás nebyli naposledy.