Komenka pomáhá nemocným dětem

I v tomto školním roce organizujeme na naší škole sbírku plastových víček od Pet lahví. Již několik let tak pomáháme nemocné Julince, která potřebuje drahé rehabilitace a zdravotní pomůcky, aby se její zdravotní stav zlepšoval a ona se mohla pohybovat a hrát si jako ostatní děti. Každoročně nasbíráme několik velkých pytlů víček, které předáváme vděčným rodičům. Jsme velmi rádi, že na škole máme spoustu žáků, kterým osud nemocných dětí není lhostejný a jsou ochotni pomoci.

Pokud se zapojíte i vy, odevzdávejte víčka na 1. stupni svým paním učitelkám, na 2. stupni paní učitelce Radce Kašparové.

Děkujeme, že si všímáte svého okolí a pomáháte těm, kteří pomoc potřebují. Nikdy totiž nevíme, kdy ji sami budeme potřebovat!