Organizace Patron dětí

Organizace Patron dětí  se zaměřuje na poskytování věcných darů a úhradu služeb pro:

• Děti ze sociálně slabých rodin: Školy v přírodě, lyžařské kurzy, jazykové kurzy, doučování, zájmové kroužky včetně vybavení jako jsou třeba hudební nástroje, pobyt na internátu, soustředění, tábory a další.
  • Zdravotně znevýhodněné děti: Rehabilitace, terapie, zdravotní pomůcky, ale i vše viz předcházející bod.
  • Děti s vášní pro koníčky, kde finanční možnosti rodiny nedovolují, aby se dítě mohlo svým zálibám věnovat například vícekrát týdně či navštěvovat kroužků více, rozvíjet své schopnosti a talenty.

Detailnější výčet pomoci najdete v letáku.

Finanční pomoc nejde rodině, služby či věcnou pomoc hradíme přímo jejich dodavateli, například tedy škole, organizátorovi kroužku, ubytovateli ŠvP, obchodníkovi apod. Pomoc je určena žákům a studentům do 18. let věku.

Jak je možné žádat?

• Pokud jde o žádost pro 1 dítě, lze vyplnit žádost na našem webu ZDE. Po založení první žádosti, doporučujeme aktivaci uživatelského účtu, můžete v něm totiž snadno sledovat, co se děje s Vaší žádostí a zakládat další žádosti již přímo odsud.
  • Pokud chcete žádat pro 5 a více dětí, můžete využít tzv. hromadnou žádost ZDE.

Neváhejte se  kdykoli ozvat zástupkyni Patronů, paní Kateřině Malantincové, ráda vám s čímkoli pomůže a poradí.
K dispozici je na e-mailu katerina.malatincova@patrondeti.cz, telefonu 774 776 361 nebo aplikaci WhatsApp.