Recitační soutěž na Komence – I. stupeň

V pondělí 19. února se konalo školní kolo recitační soutěže, kterého se účastnili tři nejlepší recitátoři z každé třídy 1. stupně. Atmosféra byla napjatá, děti se třásly nedočkavostí a rodiče se těšili na jejich výkony. Paní ředitelka všechny žáky povzbudila a paní vychovatelka je svými vtípky uvolnila. Poté žáci chodili postupně jeden po druhém před diváky a recitovali své básničky, zbytečný strach už opustili a recitaci si užili. Po úkloně každému zatleskali a těšili se na konečné výsledky. Porota se odešla radit a děti s paní vychovatelkou hádaly pohádky z přečtených úryvků. I rodiče se zapojili a hádali názvy pohádek a pověstí. Po chvíli porota vyhlásila výsledky a poblahopřála vítězům. Všem účinkujícím děkujeme za krásné recitační přednesy, gratulujeme výhercům a těšíme na jejich další výkony v příštím školním roce.