Turnaj v miniházené 4. a 5. tříd

V pátek 20. 10. 2023 se konal na DHK – ZORA OLOMOUC turnaj v miniházené čtvrtých a pátých tříd.
Sešly se základní školy: Horka, Holečkova, Nedvědova, Nemilany, Hálkova a naše ZŠ Komenium složená z hráčů začátečníků. Každé družstvo sehrálo 5 zápasů.
V 8:30 začala napínavá utkání. Naši sportovci obětavě bránili, udatně útočili, brankáři výborně chytali. Díky tomuto se podařilo sehrát kvalitní zápasy, za které jsme se nemuseli stydět. Naopak. Všimli si nás trenéři z jiných škol.
Nálada byla výborná. Diplomy a sladkosti udělaly všem radost.
Vzorně reprezentovali žáci 4. ročníku naší školy. Jmenovitě: kapitánka Victoria Joyce Aryee , její zástupce Šimon Krystyník. Brankáři: Dominik Breitkopf a Vendelín Svíba. Dalšími výbornými hráči byli: Harris Waqas ,Antonín Leo Doležel, Patrick Kortiš, Anička Marxová a Ema Janošíková
Všem děkujeme. A držte nám palce 1. Prosince, kdy hrajeme další turnaj.