Turnaj v miniházené – 5.A

V pátek 23. 3. 2023 se konal na DHK – ZORA OLOMOUC turnaj v miniházené čtvrtých a pátých tříd.

Sešly se základní školy: Spojenců, Horka, Holečkova, Nedvědova 1, 2, Nemilany, Hálkova a naše ZŠ Komenium. Každé družstvo sehrálo 5 zápasů.

V 8:30 začala napínavá utkání. Naši sportovci obětavě bránili, udatně útočili, brankáři se překonávali a všichni dohromady neskutečně fandili. Díky tomuto se podařilo získat v opravdu silné konkurenci třetí místo a sáhnout si na bednu.

Nálada byla výborná. Diplomy a sladkosti udělaly všem radost.

Vzorně reprezentovali žáci 5. ročníku naší školy. Jmenovitě: kapitánka Adéla Škrobová, její zástupkyně Kristýna Kubišová. Brankáři: Lucie Mlčoušková, Tobias Vzatek a úžasný Lubomír Frank. Dalšími výbornými hráči byli: Tadeáš Pěnička, Lukáš Krystyník, Jaroslav Wallashek, Daniel Slanina, Paul Waqas, Magdaléna Hradilová, Julie Kvapilová a Natálie Kvapilová.

Velký dík patří Albertovi Mayerovi z 9. třídy, který celý turnaj naše házenkáře výborně vedl.

Všem děkujeme.