V úterý 23. června se uskutečnil školní šachový turnaj, který se uskutečnil díky podnětu z našeho žákovského parlamentu. Zúčastnili se ho žáci od pátého do devátého ročníku. Jako nejúspěšnější se ukázali žáci 9. A, ale také 8. A. Vítězům gratulujeme a i všem ostatním účastníkům děkujeme za příjemně strávený čas v přátelském prostředí.

