Dějepisný kroužek v Kroměříži
Všechno pěkné jednou končí. Také dějepisný kroužek, jehož členové jsou deváťáci odcházející na střední školy, vyrazil na svůj poslední společný výlet. Pod vedením paní učitelky Radky Kašparové navštívili město Kroměříž a jeho památky – prohlédli si reprezentační sály arcibiskupského zámku,…
Filip Rozehnal11. 6. 2026









